Bezpečnost platby kartou

3D Secure 

Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure zajišťuje GoPay maximální ochranu platícím zákazníkům i obchodníkům. Platební údaje jsou spravovány v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem karetních asociací PCI DSS Level 1. 

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) je soubor mezinárodních bezpečnostních pravidel, jejichž cílem je zamezit únikům citlivých dat o držitelích platebních karet. Zprostředkovatelé plateb musí pracovat s citlivými platebními informacemi tak, aby zabránili jejich zneužití. Tato pravidla vznikla díky karetním asociacím jako VISA a Mastercard.

3D Secure funguje jako dodatečný způsob identifikace držitele karty. Bez zadání číselného kódu platba neproběhne. Nemusí to však platit vždy- v jistých případech, jako je například nízká částka, některé banky 3D Secure kód uživateli nemusí poslat a platbu lze realizovat bez nutnosti zadání 3D Secure kódu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení