Možnosti dopravy

Doručujeme pouze v rámci České republiky

možnosti dopravy

 

Ceník dopravy platný od 20.1.2020

Zásilkovna

zásilkovna

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 49 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA
  • Cena dopravného a balného při platbě dobírkou za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 64 Kč s DPH (vč. dobírky 15 Kč s DPH)
  • Cena dopravného a balného při platbě dobírkou za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: 15 Kč s DPH (vč. dobírky)

Zásilky jsou většinou doručeny do druhého dne od podání. Vybrat si můžete z více jak 2500 výdejních míst. V den podání obdržíte email s trasovacím číslem, cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo vám budou zaslány SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout (během vánoční sezóny může být úložní doba dočasně zkrácena na 5 dní). Nebo pro ni třeba někoho poslat - stačí znát heslo.

Česká pošta - Balík na poštu

balík na poštu 

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 88 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V den podání si po obdržení elektronického avíza můžete na stránkách České pošty změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Česká pošta - Balík do ruky

balík do ruky 

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 99 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.