Možnosti dopravy

Dodání v rámci České republiky

možnosti dopravy

 

Ceník dopravy platný od 20.1.2020

Zásilkovna

zásilkovna

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 49 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA
  • Cena dopravného a balného při platbě dobírkou za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 64 Kč s DPH (vč. dobírky 15 Kč s DPH)
  • Cena dopravného a balného při platbě dobírkou za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: 15 Kč s DPH (vč. dobírky)

Zásilky jsou většinou doručeny do druhého dne od podání. Vybrat si můžete z více jak 2500 výdejních míst. V den podání obdržíte email s trasovacím číslem, cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo vám budou zaslány SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout (během vánoční sezóny může být úložní doba dočasně zkrácena na 5 dní). Nebo pro ni třeba někoho poslat - stačí znát heslo.

Česká pošta - Balík na poštu

balík na poštu 

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 88 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V den podání si po obdržení elektronického avíza můžete na stránkách České pošty změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Česká pošta - Balík do ruky

balík do ruky 

  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě do 2000 Kč s DPH: 99 Kč s DPH
  • Cena dopravného a balného při platbě předem za zboží v hodnotě od 2000 Kč s DPH: ZDARMA

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení