Ručně šitý kroužkový diář

Trochu opožděně, ale přece. :) V plánu jsem ho měl již mnoho měsíců, jen ten čas... a asi i více té vůle se do toho pustit. První "handmade" kroužkový diář DEFENES, ručně vyřezávaný a šitý sedlářským stehem, je již v nabídce. Toskánská třísločiněná kůže, voskovaná lněná nit, kroužková mechanika a do začátku vztahu s novým majitelem dostatek listů pro organizaci času jak pracovního, tak soukromého: to je diář DEFENES Class

Oproti řadám DEFENES FirstWay a 4Thought jsem zvolil zapínání na druk. I když poutko s magnetky mám za těch pár let již opravdu odzkoušené a považuji ho spolu s mým okolím za velmi praktické řešení, barevná kombinace staromosazi s hnědou usní mi jde prostě dohromady a designově se mi to dost líbí. Co jsem však přenesl z předchozích řad, je poutko na pero z ploché pruženky. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jestli je to vhodná kombinace k třísločiněné usni, ale jednoznačně se osvědčilo a zatím jsem nepřišel na jiné řešení, které by bylo funkčnější. Poutko je decentní a díky pružnosti bezpečně obejme velkou škálu per s různými průměry. Rozměrově je diář takřka totožný se svými staršími bratříčky.

 Snad se bude líbit.

 Ručně šitý kroužkový diář DEFENES - blog

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení