Kód: 703007 | Značka: DEFENES

DEFENES Class Pouzdro na pas

1 940 Kč 1 603,31 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Ručně vyrobené kožené pouzdro na cestovní pas a jiné doklady řady DEFENES Class z prvotřídní toskánské třísločiněné kůže s hlazeným povrchem. Dvě vertikální kapsy na každé straně pouzdra.

ruční šití - malé RUČNÍ VÝROBA A ŠITÍ

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kategorie: Peněženky a pouzdra
Záruka: 2 roky
Způsob výroby: Ruční výroba a šití

DEFENES Class Pouzdro na pas

DEFENES Class Pouzdro na pas, celokožené, z prvotřídní italské hovězinové usně (třísločiněná kůže s hlazeným povrchem). Jedná se o 100% ruční výrobu. Peněženka je vyrobena z kombinace kůže o tloušťce cca 1,8 (hlavní plát) a 1,2 mm (kapsy). Šitá ručně sedlářským stehem luxusní voskovanou lněnou nití francouzské značky Fil au Chinois, mnohými považovanou za nejlepší na světě. Všechny kapsy jsou pouze z kůže samotné, není použita žádná textilní (či jiná) podšívka. Hrany jsou zabroušeny a ošetřeny vždy minimálně čtyřmi vrstvami barvy. Drobné rozdíly v odstínu a struktuře povrchu usně dodávají každému jednotlivému výrobku svoji jedinečnost. Ručně vyrobeno v České republice (na produktu vyraženo spolu s logem i Handmade in Czech Republic).

Kůže je přírodní materiál, za život nasbírá jizvičky (škůdci, drobná poranění). Zejména na třísločiněných usních lze nalézt znaky přírodního materiálu . Na výrobku se může vyskytnout drobná zacelená jizvička (drobné škrábance, vpichy...nemyslíme tím otevřená a velká poškození). 

Podrobnosti:

  • Vyrobeno z prvotřídní třísločiněné hovězinové usně, která je hlazená, zažehlená a probarvená
  • Rozměry otevřeného pouzdra: cca 208 mm x 142 mm
  • Rozměry zavřeného pouzdra: cca 95 mm x 142 mm
  • Barva usně: hnědá
  • Barva nitě: tmavě hnědá (Terre)

Uspořádání pouzdra:

  • Levá strana: 2 vertikální kapsy
  • Pravá strana: 2 vertikální kapsy

 

Pro usnadnění výběru vhodné peněženky jsme připravili stránku s rozměry jednotlivých bankovek a dokladů.

Prvotřídní italská useň a Francouzská lněná nit:

Třísločiněná useň od tradiční toskánské koželužny, která je členem sdružení Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale. Činidlem pro vyčinění kůže jsou výluhy rostlinného původu.

Fil au Chinois je legendární francouzská značka nití, která byla zaregistrována již v roce 1847. Lněné voskované nitě této značky jsou velmi silné (je obtížné je přetrhnout) a mají perfektní pravidelnost jak vzorem, tak průměrem.

Ruční výroba 

sedlářský koník